Çalışma Saatleri: Working Hours: 9.00-18.00 Pazartesi (Monday)- Cumartesi (Saturday)
Hemen Arayın / Call Now 0 542 224 28 32

Uyluk Germe

Kol ve bacak içleriyle gıdı ve alt karın bölgesinin yapısal özellikleri birbirine benzer. Bu bölgelerin kaslar ile olan ilişkisi beden hareketlerine engel olmamak için çok sıkı değildir. Aynı mantıkla cilt yapıları da ince ve gevşektir. Bu nedenle bu bölgeler cilt ve beden yaşlanmasından en çok etkilenen yerlerdendir.  Bu bölgelerin hafif sarkmalarında spor ya da cilt sıkılaştırıcı ameliyatsız yöntemler tercih edilirken, ileri sarkmalarda ameliyat neredeyse tek seçenek olmaktadır.

Kol ve Bacak içi sarkmalar ve gevşemeler özellikle fazla miktarda kilo veren kişilerde sorun yaratır. Bu bölgeler özellikle yaz aylarında ve açık giysiler giyildiğinde kişide rahatsızlık uyandırır. Sağlıklı görünen bir kol ve bacak sıkı durur. Hareketle birlikte bir miktar sallanma normaldir ancak çok yumuşak biçimde fazlaca sarkan ve sallanan kol ve bacak içleri kişide yaşlı, yıpranmış görünüme yol açar.

Kol ve bacak germe operasyonları daha çok fazla miktarda kilo veren kişilerde uygulanan yöntemlerdir. Bu kişilerde boşalan kol ve bacak içleri sarkar. Cilt kalitesi ne kadar zayıfsa ve cilt esnekliği ne kadar azsa sarkmanın derecesi de o kadar artar.

Uyluk Germe’de fazla olan sarkmış cilt ya boylu boyunca kesilerek çıkarılır ya da kasıklarda toparlanır. Uyluk germe dikkat ve özen isteyen bir operasyondur. Operasyon sonrası bakım da operasyon kadar önemlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için LÜTFEN RANDEVU ALIN.Op Dr Ufuk Aydın
Randevu Telefonu : 0542 224 28 32
instagram @drufukaydin
facebook / op dr ufuk aydın
Instagram ya da Facebook yoluyla doktorunuza doğrudan mesaj göndermekten çekinmeyiniz.